Září 2007

Hilary Duff-video

22. září 2007 v 21:04 | Elinka |  Hilary Duff - Zajímavosti
Hilary Duff-What dreams are made ofHilary Duff-Why NotKoncert-Hilary Duff on Today 29/june/07 part 1
Koncert-Hilary Duff on Today 29/june/07 part 2Hilary Duff-Wake UpHilary Duff-FlyHilary Duff-StrangerHilary Duff-Wlth LoveHilary Duff-Beat of My HeartHilary Duff-Anywhere but hereHilary Duff-So YesterdayHilary Duff-Sweet SixteenHilary Duff-Come CleanHilary Duff-HappyHilary Duff-With LoveHilary Duff- Never StopHilary Duff-Burned
Hilary Duff-Outside Of YouHilary Duff-DignityHilary Duff-Break My HeartHilary Duff-Someone's Watching Over MeHilary Duff-DangerHilary Duff-DreamerHilary Duff-I WishHilary Duff-Between You And MeHilary Duff-Play With FireHilary Duff-Santa Clause LaneHilary Duff-Gypsy WomanHilary Duff-No Work All PlayHilary Duff-Play With Fire

Polonahý Oliver James

15. září 2007 v 23:58 | Elinka |  Oliver James
Kdybych tam byla tak bych knemu skočila ras dva.

Skoro nahý Chad Michael Murray

15. září 2007 v 23:52 | Elinka |  Chad Michael Murray - zajímavosti
Takhle bych ho chtěla vidět. No, kdo by asi nechtěl.

Chad Michael Murray-foto

15. září 2007 v 23:46 | Elinka |  Chad Michael Murray
Chad se svou bývalou přítelkyní.
Chad s přítelkyněmi z natáčení.

Životopis Chad Michael Murray

15. září 2007 v 23:35 | Elinka |  Chad Michael Murray
Profese
herec
Datum narození:
24.09.1981
Místo narození:
Buffalo, New York, USA
Znamení:
Váhy
Životopis:
Chad začal svou hereckou kariéru rolí Tristana DuGreye v seriálu Gilmorova děvčata. Na podzim 2001 se mu podařilo získat také roli Charlieho Todda ve velmi populárním seriálu Dawsonův svět.

Na televizní obrazovce si zahrál i ve filmech Aftermath a The Lone Wolf, ve vedlejších rolích se pak objevil v seriálech CSI: Crime Scene Investigation, Diagnóza: Vražda, Murphy's Dozen a No Ordinary Girl. Herecky se podílel se také na dokumentu The Making of A Film Star. Vsoučasné době natáčí film The Cinderella Story a seriál One Tree Hill.

Oliver James-foto

15. září 2007 v 23:19 | Elinka |  Oliver James
A teď Oliver James s přitelkyněmi z natáčení.

Životopis Oliver James

15. září 2007 v 18:47 | Elinka |  Oliver James
Profese
herec, zpěvák
Datum narození:
Ottershaw, Surrey, Anglie
Znamení:
Blíženci
Životopis:
Narodil se 1.června 1980 v Londýně.V roce 2003 se přestěhoval do Los Angeles kde do teď bydlí . Velice rád jezdí závody aut. Rád tancuje a zpívá. Celým jménem Oliver James Hutson, přezdívka Oli. Mezi jeho koníčky patří řízení závodních aut a hudba. Byl jediným hercem, který při kamerových zkouškách líbal Amandu Bynes na svém konkurzu na roli ve filmu Co ta holka chce. Oliver si zahrál v nekolika filmech.

Filmy
2005 Nikdy to nevzdávej (Raise your voice)...Jay Corgan
2003 Co ta holka chce (What a girls wants)...Ian Wallece

Oliver James se také uplatňuje jako zpěvák např. Long time coming ,Greates story ever told...

Lindsay Lohan-foto

15. září 2007 v 18:14 | Elinka |  Lindsay Lohan

Životopis Lindsay Lohan

15. září 2007 v 17:54 | Elinka |  Lindsay Lohan
Profese
herečka, modelka, zpěvačka, textařka
Datum narození:
02.07.1986
Místo narození:
New York, USA
Znamení:
Rak
Životopis:
Lindsay Lohan se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studiaWalt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natasou Richardson. Jejím dalším filmem byla komedie Zpověď královny střední školy (Confessions of A Teenage Drama Queen).

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Linsday Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.

Získala MTV Award za film Mezi námi děvčaty. Za Hebie fully loaded získala Kids Awards. Tento rok dokonca MTV music awards moderovala.

Haylie Duff-foto

15. září 2007 v 16:20 | Elinka |  Haylie Duff

Životopis Haylie Duff

15. září 2007 v 15:59 | Elinka |  Haylie Duff
Profese
herečka, zpěvačka
Datum narození:
19.02.1985
Znamení:
Vodnář
Životopis:
Haylie Duff se narodila roku 1985 v americkém státě Texas jako Haylie Katherine Duff. Je dcerou producentky Susan Duff a starší sestrou známe herečky a zpěvačky Hilary Duff.

Kelly Clarkson-foto

15. září 2007 v 15:37 | Elinka |  Kelly Clarkson

Nelly Furtado-foto

15. září 2007 v 14:28 | Elinka |  Nelly Furtado

Hilary Duff-foto

15. září 2007 v 13:41 | Elinka |  Hilary Duff

Životopis Kelly Clarkson

15. září 2007 v 0:37 | Elinka |  Kelly Clarkson
Profese
zpěvačka
Datum narození:
24.04.1982
Místo narození:
Burleson,Texas, USA
Znamení:
Býk
Životopis:
Kelly Clarkson je krásná, mladá vítězka soutěže American Idol (americké verze populární pěvecké soutěže Pop Idol), která ihned po svém vítězství doslova "pobláznila" celou Ameriku. Její debutové album nese název "Thankful" a prvním singlem se stala píseň "Miss Independent", kterou pro Kelly napsala Christina Aguilera.

Poslední čtvrtletí roku 2003 navíc Kelly věnuje své intenzivní propagaci v Evropě. Signály jsou jasné - zrodila se nová hvězda!

Životopis Nelly Furtado

15. září 2007 v 0:20 | Elinka |  Nelly Furtado
Profese
zpěvačka
Datum narození:
02.12.1978
Místo narození:
Victoria,Britská Kolumbye,
Kanada
Znamení:
Střelec
Životopis:
Nelly Furtado je kanadská zpěvačka,textařka a příležitostná herečka. Nelly pochází ze 3 dětí .Její rodiče Maria Manuela a Antonio Jose-Furtado pocházejí oba z Portugalska,a proto umí Nelly i výborně portugalsky. Také se později ve škole začala ušit i španělsky a hindsky. Když jí bylo 9 let,začala se učit hrát na pozoun a na ukulele,později i na kytaru a klávesy. Její poslední zatím vydané album Loose vyšlo v červnu 2006,na němž se setkává s mnoha umělci jako Timbaland nebo Juanes.Jsou na něm singly jako např.: Meneater, Promiscuous, All Good Things nebo Say it Right.

S DJem a producentem Jasperem Gahuniem má dcerku Nevis (nar. 20.9.2003). Byli spolu celkem čtyři roky, přičemž rozchod prý proběhl v rukavičkách. Po nějaké době Nelly oficiálně oznámila, že se zasnoubila se zvukovým inženýrem hudebníka Timbalanda, Demaciem "Demo" Castellonem, se kterým se seznámila během práce na zpěvaččině desce Loose z roku 2006. Nelly Furtado má pro Dje zřejmě opravdovou slabost.

Životopis Hilary Duff

14. září 2007 v 23:48 | Elinka |  Hilary Duff
Profese: Herečka, zpěvačka, modelka, módní návrhářka, textařka
Věk: 20
Datum narození: 28.09.1987
Místo narození: Houston, USA
Znamení: Váhy
Životopis:
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známí jako Luoskáček).později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu. Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TVseriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa ClausLane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadeth Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestro Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylií Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Natočila film "War, INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu, vydala album Dignity s veleúspěšnými singly Play With Fire, With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Dále její poslední novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, které obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...
Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.
Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...